fbpx

PayU wprowadza płatności cykliczne

Płatności cykliczne to nowy sposób płatności dostępny w PayU – wystarczy, że kupujący raz poda dane karty, a każda kolejna transakcja zostanie opłacona automatycznie po upływie określonego terminu.

Można w ten sposób regulować należności m.in. za: karnety sportowe, prenumeraty, czesne, usługi informatyczne, ubezpieczenia czy wszelkiego rodzaju abonamenty, jak np. za konto w serwisie randkowym Przeznaczeni.pl, który udostępnił już nowe rozwiązanie swoim użytkownikom.

Usługa przeznaczona jest dla wszelkiego rodzaju biznesów i instytucji prowadzących sprzedaż internetową towarów lub usług w oparciu o abonamenty, subskrypcje czy karnety, a także dla organizacji pobierających cykliczne składki lub datki.

Takie rozwiązanie sprawdzi się więc idealnie również w przypadku administracji publicznej oraz stowarzyszeń i fundacji. Nowy sposób płatności w ofercie PayU pomaga budować lojalność klientów i zwiększać zyski w e-commerce poprzez utrzymanie powtarzalności zakupów.

Regularne wpłaty zawsze na czas

Płatność cykliczna PayU działa na podobnej zasadzie jak tzw. stałe zlecenie przelewu z tą jednak różnicą, że inne jest w tym przypadku źródło pieniądza. Kupujący podaje dane karty w specjalnie zabezpieczonym formularzu i upoważnia sprzedawcę do obciążenia rachunku jego karty w określonej kwocie i określonym terminie aż do momentu odwołania takiego zlecenia.

Sprzedawca może udostępnić formularz w ramach swojego serwisu internetowego jako jego integralną część lub skorzystać z przygotowanego przez PayU widgetu. Zastosowanie tej drugiej opcji jest znacznie szybsze i wygodniejsze. Płatności cykliczne PayU w oparciu o widget jako pierwszy udostępnił serwis Przeznaczeni.pl – jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce.

Od blisko roku posiadamy w Przeznaczeni.pl płatności odnawialne. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród użytkowników. Nasze sukcesy w tym obszarze spotkały się z uznaniem rynku i stąd propozycja dla nas, by wdrożyć w Przeznaczeni.pl płatności cykliczne PayU. Cieszymy się, że na rynku pojawiło się rozwiązanie od polskiego operatora i zostało stworzone przez PayU, które jest rozpoznawalne i obdarzone dużym zaufaniem wśród polskich internautów. Mamy nadzieję, że przełoży się to na jeszcze większą popularność płatności odnawialnych i przyniesie wiele korzyści wszystkim zainteresowanym

mówi Maciej Koper, założyciel i prezes portalu Przeznaczeni.pl.

Zostaw odpowiedź