fbpx

Pierwsza strona responsive web design w branży domenowo-hostingowej od 2BE.pl

Web responsive design to specyficzne technologiczne zwierze, które wcześniej lub później dopadnie nas wszystkich. Rosnąca popularność tabletów i smartfonów powoli zaczyna zmuszać do zmian w tym kierunku nawet właścicieli stron działających w sektorze B2B.

Przykładem pierwszej w Polsce realizacji w sektorze domen i hostingów jest 2BE.pl.

 

O nowej stronie responsive web design od 2BE.pl warto wspomnieć z kilku powodów. Pierwszy, to przypomnienie o tym, że istnieje taka technologia, ma się dobrze i możecie być pewni, że wasza konkurencja zechcę ją wdrożyć.

 

Drugi to taki, że warto ją wdrażać także w sektorze B2B, a może przede wszystkim w nim, wszak smartfony swój triumfalny pochód rozpoczęły od biznesowych produktów BlackBerry i na wpół biznesowych Apple.

 

Trzeci to sama identyfikacja, która zmieniła się wraz z nową stroną. Identyfikację 2BE.pl uznaję za bardzo dobrą z dwóch powodów – linii logotypu oraz kroju czcionki , chociaż ze zdecydowanie przekombinowaną mieszanką kolorów, oraz samego doboru kolorystyki. Tego typu barwy zazwyczaj wybierane są dla marek w branżach związanych z żywnością i spożywką, a tu proszę – odwaga popłaciła i mamy markę o mocno charakterze z wyraźnie odbitą sygnaturą technologiczną.

 

2be-identyfikacja

Zostaw odpowiedź