fbpx

Polskie PayLane podbija Niemcy

Najpierw polskie przelewy, teraz czas na kolejne rynki – PayLane.pl, dostawca płatności online, kieruje swoją ofertę do niemieckich e-biznesów.

PayLane.pl, polska firma oferująca system płatności online, od lat konsekwentnie poszerza swoją ofertę – ostatnio były to przelewy w bankach w Polsce, wcześniej wtyczki do platform ecommerce, płatności cykliczne, przyjmowanie kart American Express czy DevZone, czyli strona dla deweloperów, która pokazuje jak wygląda integracja z PayLane od strony technicznej.

Tym razem oferta PayLane skierowana jest do naszych zachodnich sąsiadów, którzy już teraz będą mogli przyjmować płatności w 160 walutach z całego świata. Poza standardowymi metodami płatności, takimi jak karty kredytowe i debetowe, niemieckie firmy będą mogły oferować swoim klientom alternatywne rozwiązania typowe dla poszczególnych regionów, np. Sofort Banking w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, przelewy bankowe w Polsce, Dankort w Danii, Carte Bleue we Francji czy iDEAL w Holandii.

Niemieckim e-biznesom pomożemy w zdobyciu rynków zagranicznych oraz dopasowaniu usług płatniczych do modelu biznesowego firmy. Mamy także specjalną ofertę dla niemieckich startupów!” mówi Karol Zielinski, dyrektor zarządzający PayLane.

 

Nowa oferta PayLane skierowana jest także do sklepów zbudowanych na platformach e-commerce. Dzięki wtyczkom PayLane sklepy online zbudowane na Magento, OpenCart, Zen Cart, osCommerce, PrestaShop czy WordPressie mogą zintegrować się z systemem płatności zaledwie w kilka minut. Wśród firm, które zaufały PayLane są m.in. Nexto, Sotrender, YoungDigitalPlant, GetRepsonse i Survs.

Zostaw odpowiedź