fbpx

Popularna aplikacja HotelTonight rozszerza swoje usługi na Europę

HotelTonight jest to aplikacja pozwalająca na szybkie odszukanie noclegu w wybranej lokalizacji. Teraz dostępna będzie również w krajach europejskich.

Pierwszymi europejskimi krajami w których już możemy korzystać z tej aplikacji są Niemcy i Szwajcaria. Jak twierdzą sami twórcy, dzisiejsze życie bardzo przyspieszyło, co pociągnęło za sobą zmianę stylu życia. Wiele osób nie planuje swoich wycieczek z dużym wyprzedzeniem. Natomiast HotelTonight pozwala na łatwe i szybkie odszukanie noclegu spełniającego nasze wymagania.

 

Wystarczy że podamy kilka szczegółów dotyczących klasy, czy ceny i aplikacja po przetworzeniu proponuje nam trzy lokalizacje najbardziej nam odpowiadające. Od czasu powstania, czyli 2 stycznia 2011 roku, HotelTonight pobrano już 4 mln razy.

 

Apple uznało tę aplikację, jako jedną z najlepszych w 2012 roku. Dlatego twórcy postanowili nie czekać i już podejmują działania mające na celu rozszerzenie zasięgu na nowe obszar. Na dzień dzisiejszy aplikacja dostępna jest w 10 krajach na całym świecie.

Zostaw odpowiedź