fbpx

Poradnik dla e-sklepów od IAB Polska

Poradnik eCommerce przygotowany przez grupę roboczą ds. e-commerce IAB Polska we współpracy z PayLane jest już dostępny online.

E-commerce jest prężnie rozwijającym się rynkiem w Polsce, którego wartość w 2011 roku oszacowano na prawie 18 miliardów złotych. Forum AIB Polska postanowiło wyjść naprzeciw potrzebom polskim biznesom i stworzyło poradnik ecommerce, który zawiera materiały przygotowane przez ekspertów z różnych dziedzin e-commerce, w tym reprezentanta PayLane – Jana Makulca. Poradnik podejmuje tematy takie jak: prawo, usability, obsługa klienta, budowa sklepu, płatności online czy promocja e-sklepu.

Poradnik e-commerce został stworzony z myślą o właścicielach sklepów internetowych oraz osobach, które chciałyby założyć biznes online. Prowadzenie własnej firmy w sieci wiąże się z posiadaniem szerokiej wiedzy m.in. z zakresu IT, zarządzania, prawa, księgowości czy marketingu. Jednocześnie trendy oraz zachowania użytkowników Internetu zmieniają się w szybkim tempie, a będąc skupionym na zakładaniu lub prowadzeniu e-sklepu ciężko je wszystkie śledzić. Poradnik ma pomóc właścicielom w rozwoju firmy, optymalizacji działań oraz zwiększenia zysków e-sklepu.

 

Poradnik e-commerce jest dostępny bezpłatnie na stronie IAB Akademii e-Commerce. E-sklepy, które chciałyby zgłębić wiedzę na temat sprzedaży w Internecie już teraz mogą się zarejestrować na konferencję IAB Akademia e-Commerce. Odbędzie się ona 7-8 listopada w Warszawie. Prócz standardowych prelekcji, jest to unikalna okazja do porozmawiania z ekspertami i zapytania ich o poradę na temat swojego e-sklepu.

Zostaw odpowiedź