fbpx
amazon globalny e-commerce

Przelewy24 dostępne w Amazonie

Kroczek po kroczku Amazon coraz mocniej ugina się i ułatwia zakupy klientom z Polski.

Po polskiej wersji językowej strony www oraz aplikacji niemiecki Amazon zaoferował polskie płatności obsługiwane przez Przelewy24. Przypomnijmy, że amerykański gigant e-commerce oferuje w naszym kraju coraz więcej usług.

Amazon zamknął 2017 rok w Europie mocnym uderzeniem. W grudniu ubiegłego roku wprowadzanie na Stary Kontynent usługi Music Unlimited nie ominęło, o dziwo, także polskich konsumentów. Jak ćwierkały dobrze poinformowane portale (VODnews.pl) podobnie będzie się miała sprawa z Prime Video, które niedługo ma pojawić się w spolszczonej wersji. Lokalizowanie Prime Video trwa już od dobrego roku, kiedy to udostępniono go w około 200 krajach na całym świecie. A to oznacza, że będziemy mogli oglądać także autorskie produkcje Amazona np. słynny The Grand Tour z polskimi napisami.

Warto przypomnieć, że w ostatnich latach Przelewy24 bardzo dynamicznie rozwija zagraniczną współpracę i jako pierwszy pośrednik płatności dogadał się z Aliexpress. Niemniej ciekawie pod koniec ubiegłego roku rozwinęła się sytuacja w ramach portalu Allegro.pl. Wtedy to Allegro.pl wprowadziło usługę Przelewy24, zaś PayU natychmiast dogadał się z AliExpress. 26 października Przelewy24 zostały oficjalnie wprowadzone do Allegro.pl, zaś raptem 4 dni później PayU ogłosił, że dogadał się z należącym do Alibaba Group, portalem AliExpress.com.

Zostaw odpowiedź