fbpx

Ranking Ceneo.pl po raz ósmy – już 8 listopada

Po raz ósmy Ceneo.pl organizuje ranking najlepszych sklepów internetowych w Polsce. Zestawienie tworzone jest przez użytkowników Ceneo.pl na podstawie ich opinii o dokonanych zakupach. Osoby korzystające z tej platformy zakupowej oceniają jakość transakcji poprzez system Zaufanych Opinii.

Jeden z dwóch najważniejszych systemów rekomendacji sklepów internetowych w Polsce – Zaufane Opinie Ceneo.pl (drugim  jest Opineo.pl) – opiera się na ankietach internautów, którzy faktycznie złożyli zamówienie w sklepie internetowym, co znacząco podnosi wiarygodność rankingu. Na Ceneo.pl pojawiło się prawie 9 milionów Zaufanych Opinii. System funkcjonuje już osiem lat. Już ubiegłoroczne Zaufane Opinie 2016  zyskały odświeżoną formułę i nowy, rozbudowany układ kategorii.

Najlepsze sklepy internetowe, dostawcy i producenci zostaną nagrodzeni podczas Gali Zaufanych Opinii. Całość dopełni „Wybór Użytkownika” – prestiżowe wyróżnienie otrzyma sklep, który zdobył najwięcej punktów w głosowaniu internautów. Plebiscyt, w którym bierze udział ponad 3 000 sklepów, trwa do 31 października 2017 roku. Podobnie jak poprzednio swój głos może oddać każdy internauta na stronie www.glosowanie.ceneo.pl – wystarczy zalogować się za pomocą Facebooka, wybrać z listy logo ulubionego sklepu, które przekierowuje na jego stronę w serwisie Ceneo.pl, a następnie kliknąć tam w dedykowany głosowaniu baner. Cała procedura zajmuje kilka sekund. Ubiegłoroczny ranking cieszył się dużą popularnośćią – już w pierwszych dwóch dniach oddano kilka tysięcy głosów!

Gala Zaufane Opinie przewidziano na  8 listopada podczas XIII Targów eHandlu w Warszawie. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 13.00 na scenie B w budynku EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Udział w Gali, jak i samych Targach jest bezpłatny. Aby wziąć udział w Targach, wystarczy się zarejestrować: Gala Zaufanych Opinii podczas Targów eHandlu.

O rankingu sklepów Zaufane Opinie pisaliśmy nie raz, w 2013 roku mieliśmy nawet przyjemność uczestniczyć w niej.

 

Zostaw odpowiedź