fbpx

Ranking Zaufane Opinie: kto wygrał i dlaczego? [reportaż Mensis]

Dziś prezentujemy zapowiedź reportażu, który ukaże się w marcowym wydaniu Mensis. Wszyscy już wiemy, kto wygrał Ranking Zaufane Opinie, ale mało kto wie – dlaczego?

Jaką drogą podążać, aby odnosić sukcesy? Redakcja Mensis była na miejscu i zapytała o to zwycięzców tegorocznego rankingu!

Poniżej znajdziecie fragmenty wypowiedzi, które przeczytacie w nadchodzącym numerze Mensis.
 
Elektronika użytkowa:

 1. Hurt.com.pl
 2. OleOle.pl
 3. Zadowolenie.pl

Kategorie wygrał Hurt.com.pl, którego właściciel jest posiadaczem trzech sklepów internetowych, w tym akumulatorki.com.pl.

Przedstawiciele sklepu w osobach Marcina Nogi i Michała Seredzińskiego zdradzili, że w przeciwieństwie do największych graczy na rynku starają aby trzy różne sklepy posiadały zróżnicowany asortyment.

 

Styl życia:

 1. Zooexpress.pl
 2. NaStopy.pl
 3. KrainaZabawy.pl

 

Kategorię wygrał Zooexpress.pl z Gdańska, na rozmowę z Mensis zgodził się właściciel sklepu dla miłośników zwierząt. Szef Zooexpress potwierdził, że w firmie bardzo ważną rolę odgrywa oddolna inicjatywa wraz pewną dawką samodzielności, co przekłada się na ciągłe udoskonalanie wypracowanych już rozwiązań. Jest to istotny element niefinansowego sposobu motywacyjnego.

 

Świat komputerów i gier:

 1. X-KOM.PL
 2. Gram.pl
 3. Saturion.pl

 

X-KOM.PL był reprezentowany przez Przemysława Ladra, który był tajemniczy, ale w ostatecznym rozrachunku postanowił zdradzić kilka sekretów zwycięzcy tegorocznej kategorii komputerów i gier.

 

Zdrowie i uroda

 1. Perfumeria.pl
 2. E-glamour.pl
 3. iPerfumy.pl

 

Perfumeria.pl to wielokrotny zwycięzca kategorii zdrowie i uroda. Ciekawostką jest informacja, że klientami firmy są w prawie równym stopniu zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

 

W marcowym Mensis przeczytacie pełne wypowiedzi powyższych uczestników oraz zwycięzców innych kategorii, a także wybranych sklepów, które pojawiły się w pierwszej trójce. Dowiecie się także w co zainwestują najlepsze sklepy w Polsce – jeśli uczyć się to tylko od najlepszych!

Zostaw odpowiedź