REDAKCJA SERWISU WWW.MENSIS.PL

 

Krzysztof Rdzeń, redaktor naczelny

 redaktor prowadzący 
 krzysztof@mensis.pl

 

 

Od 2007 roku jako głowa Grupy Evolutive zarządza projektami firmy, w tym pracą agencji interaktywnej i zespołem programistów sosho.pl wspierając rozwój małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze e-commerce. Pomysłodawca i główny koordynator projektu Mensis.pl oraz Trustme.pl, które jak wszystkie poprzednie przedsięwzięcia, realizuje z pasji kreowania ciekawych pomysłów biznesowych, realnie wspomagających rozwój firm z sektora e-commerce. Członek Zarządu Intercomp, spółki zawiadującej kilkoma sklepami internetowymi w branży IT. Niezależny specjalista e-commerce doradzający w kilku spółkach internetowych. Prywatnie fan gór, rowerów górskich i tenisa stołowego.

 

Andzrej Lemański, zastępca redaktora naczelnego Mensis.pl.Andrzej Lemański, zastępca redaktora naczelnego

redaktor merytoryczny
andrzej.lemanski@mensis.pl

 

 

Specjalista ds marketingu internetowego i public relations. Od początku związany z serwisem i magazynem Mensis. Opiekun PRowy marek z branży hi-fi: Definitive Technology, Indiana Line, Fatman, HiFiMAN, Monkey Cable, Melodika, Goldring. W wolnych chwilach asystent i doktorant prof. Kazimierza Krzysztofka.

 


Arkadiusz Roszak, redaktor Mensis.plArkadiusz Roszak, redaktor

współpraca, patronat, reklama, prenumerata, magazyn Mensis.pl
biuro@mensis.pl

 

 

Przedsiębiorca, a wcześniej administrator w Instytucjach Europejskich. Specjalista w zakresie komunikacji. Podróżnik, bloger i miłośnik zrównoważonego stylu życia pomiędzy Życiodajną Permakulturą a Sztuczną Inteligencją. Zainteresowany nowymi technologiami, systemami open source dla AI, dziecięcym rynkiem outdoorowym oraz zagadnieniami etycznymi w życiu i w biznesie.