fbpx

Rzeczpospolita: właściciel 66procent.pl uruchomił kolejny sklep

Pomimo kilku wszczętych postępowań prokuratorskich w różnych częściach kraju 66procent.pl nie przestaje sprzedawać i najwyraźniej ma w nosie burzę, która przetoczyła się przez media.

Teraz Rzeczpospolita donosi o kolejnym sklepie właściciela 66procent.pl – 66prezent.pl. Zasada działania jest dokładnie ta sama – czasowo ograniczona oferta, potężne rabaty, największe światowe marki. Z kolei Dziennik Gazeta Prawna donosi, że poszkodowanych może być nawet 20 tys osób!

Co ciekawe 66prezent.pl ma już dwukrotnie więcej fanów na Facebooku – niemal 58 tys osób. Co więcej, zarówno na fanpage’u 66procent.pl jak i 66prezent.pl właściwie nie ma negatywnych komentarzy. Jest za to dużo zachwytów nad promocjami i jakością ubrań. Ogółem, atmosfera sielankowo-świąteczna.

Zastanawiające jest, że Facebook jeszcze nie przyjrzał się całej sytuacji, która wskazuje, że mamy do czynienia z fałszywymi kontami lub z kupowaniem komentarzy pod postami. Miesiąc temu, gdy pierwszy raz informowaliśmy o całej sprawie facebookowa strona 66procent.pl była oblegana przez wściekłych fanów, po których nie został żaden ślad.

2 komentarze

  1. natalia 23-01-2013
  2. Aptus.pl 28-01-2013

Zostaw odpowiedź