fbpx

Saturn współpracuje z Nokaut

Czekaliśmy na ten oficjalny komunikat, bo współpraca z porównywarkami cen była nieuniknionym krokiem w realizacji strategii Saturn.pl, który chce zwojować branże najniższymi cenami. O starcie sklepu Saturn.pl poinformowaliśmy 12.11.2012.

Ceny produktów dostępnych w sprzedaży w sieci Saturn można już porównywać z cenami tysięcy innych produktów sprzedawanych w sklepach internetowych. Oferta Saturna została udostępniona użytkownikom porównywarki cen Nokaut.pl.

Saturn to jedna z największych obecnie na polskim rynku sieć sklepów sprzedających produkty branży RTV i AGD. Jej oferta obejmuje asortyment z segmentu sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, RTV, AGD, pełną gamę akcesoriów, ale także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Saturn starannie przygotowywał się do rozpoczęcia sprzedaży online. Przed jej uruchomieniem udostępnił swoim klientom opcję rezerwacji produktów będących w ofercie sieci z możliwością ich odbioru w sklepie stacjonarnym. Następnie uruchomił sklep, wprowadzając do obrotu internetowego ponad 100 tys. artykułów. Od dziś, korzystając z porównywarki cen Nokaut.pl, ofertę sieci można porównać z ofertami innych sklepów internetowych.

Sieć Saturn uzupełniła ofertę handlu stacjonarnego o sprzedaż internetową, w celu ułatwienia klientom dostępu do najszerszego wyboru produktów na rynku elektroniki użytkowej. Wkrótce zostanie także otwarty sklep internetowy www.mediamarkt.pl. Teraz klienci będą mogli znaleźć ofertę Saturna oraz Media Markt również w porównywarce Nokaut.pl – komentuje wejście Saturna na rynek e-commerce oraz współpracę z Nokaut.pl Piotr Zemło, Dyrektor Media Saturn Online.

 

Rozpoczęcie przez Saturn sprzedaży internetowej i udostępnienie oferty sieci do porównania to duże wydarzenie dla nas i jeszcze większe dla rynku, nie tylko e-commerce, ale i offline – mówi Wojciech Czernecki, Prezes Zarządu Grupy Nokaut SA, właściciela porównywarki Nokaut.pl. – To kolejne w tym roku wejście dużego offline’owego gracza do e-biznesu dowodzące, że w przyszłości nastąpi integracja wszystkich kanałów sprzedaży – dodaje.

Internetowi klienci Saturna mają do dyspozycji cały asortyment sieci dostępny we wszystkich stacjonarnych sklepach w Polsce. Płatności mogą dokonać za pomocą kart kredytowych, e-przelewem, standardowym przelewem bankowym lub za pobraniem. Kupione produkty mogą również odebrać w wybranym sklepie stacjonarnym sieci.

Zostaw odpowiedź