fbpx

Startuje portal zniżkowy Okazje.info

Porównywarka cenowa Okazje.info w ostatnim czasie mocno zwyżkuje i nie przestaje pozytywnie zaskakiwać. Tym razem alternatywa dla Ceneo, Skąpca i Nokautu wprowadza na rynek portal rabatuj.pl

Jak sama nazwa wskazuje, idea nie jest trudna – będzie opierać się o rabaty.

 

 

Trudno powiedzieć na co dokładnie liczą zarządcy Okazje.info proponując kolejny portal tego typu. Jak potwierdzało już wiele przytaczanych przez nas statystyk szał zakupów grupowych za nami. Prawdopodobnie chodzi więc o kolejną próbę skonsolidowania tzw łowców okazji, którzy należą do najtrudniejszych, bo najbardziej bezwzględnych klientów.

 

Jak na razie oferta rabatuj.pl jest skromna i nie ukryje tego sprytny sposób skrolowania (sprawdźcie sami, jak się to robi). Sama nazwa sugeruje, że Okazje.info będą próbowały się pozycjonować na frazy związane właśnie z rabatami – stąd podział portalu na sklepy i kategorie produktowe. To pozwoli uzyskać większą liczbę skrzyżowanych fraz i być może znacząco rozmnożyć liczbę gości na stronie.

 

Jakie jest oficjalne stanowisko na temat rabatuj.pl samych przedstawicieli Okazje.info?

„Kupony Rabatowe to agregator unikalnych zniżek, promocji, darmowych dostaw i innych tego typu form wspierających sprzedaż e-sklepów, które z nami współpracują. Jej nieodłączną częścią jest serwis Rabatuj.pl – kolejna funkcjonalność, w ramach naszej porównywarki cen, ułatwiająca internaucie odnalezienie sklepu, który zaproponuje mu najlepszą ofertę poszukiwanego produktu – powiedział Wojciech Karwowski, Sales Director Okazje.info.”

 

 

Zostaw odpowiedź