fbpx

Strefa Samsung w serwisie Morele.net

Samsung Electronics Polska nawiązał strategiczną współpracę z Morele.net.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

Jest to pierwszy tego typu projekt firmy Samsung w Europie Środkowo-Wschodniej. Działania obu firm mają na celu zagwarantowanie, aby zakupy w internecie były prostsze i bezpieczniejsze.

Koreański gigant stawia na klientów z segmentu premium, dla których przy transakcji on-line pierwszorzędne znaczenie mają profesjonalna obsługa i szybka, bezpłatna dostawa.

Wydzielona w sklepie Morele.net strefa Samsunga charakteryzuje się bardzo szerokim wachlarzem produktów. Jest podzielona na kategorie produktowe, tak aby ułatwić klientom sprawne poruszanie się po stronie i odnajdywanie interesujących ich urządzeń. Wśród nich znajdują się telefony, tablety, technologie ubieralne tzw. wearables, telewizory, sprzęt fotograficzny, audio video, AGD, IT oraz akcesoria.

Zależało nam na jak najlepszej prezentacji naszych produktów oraz oferty cenowej, tak aby zarówno klienci jak i osoby potrzebujące pomocy w wyborze sprzętu miały dostęp do szerokiego portfolio produktów naszej firmy. Morele.net jako lider na rynku e-commerce był w stanie zagwarantować nam efektywną sprzedaż, ale również wysokiej klasy możliwości dostawy i obsługi klienta. Dzięki temu Strefa Samsung w Morele jest kluczowa do głębszego budowania relacji z naszymi klientami

powiedział Michał Stefański, przedstawiciel Samsung Electronics Polska.

W ramach każdej kategorii produktowej funkcjonują określone podkategorie, gdzie klient może przeglądać produkty za pomocą szczegółowego filtra, w tym według ceny, funkcji czy specyfikacji technicznej.

Zostaw odpowiedź