fbpx

Szkolenie „E-biznes do Kwadratu” – dowiedz się wreszcie, jak spotęgować sprzedaż!

Ruszyły zapisy na nietypowe szkolenie dla e-sprzedawców. „E-biznes do Kwadratu” to 8-godzinny, intensywny i bardzo praktyczny kurs zwiększania skuteczności sprzedażowej e-ofert.

Całości przyświeca hasło „Zwiększ sprzedaż na 33 sposoby” – Uczestnicy poznają najbardziej skuteczne i sprawdzone w praktyce metody wpływania na decyzje zakupowe klienta. Więcej informacji na stronie wydarzenia “E-biznes do Kwadratu”

Całość ujęto w cztery główne bloki:

  1. Wpływanie na klienta
  2. Profesjonalizacja oferty
  3. Wzmacnianie zaufania
  4. Techniki dodatkowe

 

Szkolenie prowadzi Maciej Dutko (www.dutko.pl) – przedsiębiorca, trener e-biznesu i Certyfikowany Wykładowca Allegro. Autor kilku bestsellerowych książek o zarabianiu w sieci, pomysłodawca „Biblii e-biznesu”, która ukaże się za kilka miesięcy. W ciągu ostatnich 6 lat podczas szkoleń i konsultacji indywidualnych doradzał 8.000 e-sprzedawców (także tym największym), którzy dzięki otrzymanym wskazówkom zwiększali sprzedaż od „zaledwie” kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy procent w ciągu 2-3 tygodni.

 

Teraz ta bezcenna wiedza dostępna jest również dla Ciebie. Zapraszamy zarówno osoby doświadczone w e-sprzedaży, ale szczególnie mocno sprzedawców „świeżych” – dla nich ta tematyka będzie najbardziej odkrywcza. Zapraszamy małych (kilka transakcji tygodniowo) i gigantów e-commerce – techniki omawiane na szkoleniu są uniwersalne: działają praktycznie w każdej branży i niezależnie od skali. A przy tym są łatwe i szybkie do wdrożenia.

 

Szczegóły i zapisy: www.e-biznes2.pl.

Jeśli przy rejestracji podasz kod rabatowy „mensis”, dodatkowo otrzymasz kolejne 5% zniżki na udział w Szkoleniu.

 

Projekt objęty został Patronatem Medialnym m.in. przez:

Zostaw odpowiedź