fbpx

Targi Mobilne tuż, tuż!

Za nieco ponad dwa tygodnie, w dniach 21-22 marca na Stadionie Narodowym rozpocznie się tegoroczna edycja Targów Mobilnych. Ponad 70 Wystawców i 3000 Zwiedzających będzie miało okazję spotkać się i wziąć udział w warsztatach, Mobile Game Arenie i zapoznać się ze “światem mobile”.

Odwiedzający w pierwszym dniu trwania targów, 21 marca zyskają okazję do zapoznania się z dostępnymi na rynku technologiami, a ponadto dowiedzą się, jak wykorzystać rozwiązania mobilne w swoim biznesie. Z kolei w trakcie drugiego dnia, w sobotę 22 marca odbędą się prelekcje o charakterze konsumenckim, nastawione na odkrywanie korzyści, jakie daje mobile w codziennym życiu.

Pierwszego dnia warsztaty dotyczą głównie rozwijania aplikacji, decyzji technologicznych, digital publishingu czy mobile marketingu. Tomasz Woźniak z Future Mind opowie o tym, jak przygotować firmę do produkcji aplikacji, Marcin Zaremba z Senfino skoncentruje się na użyteczności aplikacji, a Bartłomiej Lozia z Jojo Mobile podzieli się wiedzą, jak zmonetyzować aplikację. Podczas warsztatów dowiemy się jak wykorzystać w świecie offline popularne beacony, geolokalizację, mobilne płatności czy rozszerzoną rzeczywistość.

22 marca to gratka dla fanów technologii mobilnych. Tego dnia odbędą się warsztaty “Aktywny rodzic”, podczas których dowiemy się jak mądrze i bezpiecznie wprowadzać dzieci w świat nowych technologii, a także przegląd aplikacji, które wspierają zdrowy tryb życia i codzienną efektywność. Podróżniccy.pl zaprezentują jak korzystać ze smartfona w podróży, ekipa niebezpiecznik.pl pokaże jak zabezpieczyć swój telefon.

Targi Mobilne to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami technologicznymi dostępnymi na rynku. Zaprezentowane zostaną m.in. maska do spania NeuroOn, inteligentny dom Orange, okulary Google Glass, opaska na rękę Fobeli wspomagająca zdrowy tryb życia czy nowości produktowe Microsoftu.

W strefie gier będzie można spróbować swoich sił w konkursach związanych z nowymi platformami, choć nie powinno zabraknąć także gier retro, które rozbudzą wspomnienia wielu graczy.

Organizatorzy podkreślają, że Targi Mobilne to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o technologiach mobilnych od praktyków i profesjonalistów z branży. Fundacja Polak 2.0 zaprasza wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek.

Plan prezentacji oraz formularz rejestracje znajdziecie w tym miejscu.

Zostaw odpowiedź