fbpx

Technologia SharePoint – bezpłatna konferencja

Wybory, których dokonują na co dzień dyrektorzy IT, wpływają na biznesowe „być albo nie być” ich firm. O tym, jak efektywnie wdrażać i rozwijać technologie oparte o SharePoint, będą mogli usłyszeć na bezpłatnej konferencji Grupy Unity „SharePoint w biznesie i IT”, już 29 listopada w Warszawie. Trwa rejestracja!

Gromadzenie dokumentów w formie elektronicznej i zarządzanie ich obiegiem to coraz popularniejsze rozwiązania stosowane w biznesie. Ale tylko dobrze zaplanowane, oparte na biznesowej i technologicznej analizie wdrożenie ma szansę przynieść zwrot kosztów poniesionej inwestycji.

– Kluczem do sukcesu jest stworzenie systemu – intranetu, portalu, workflow – przyjaznego użytkownikom. Pracownikom powinno być łatwiej korzystać z narzędzia, niż z niego nie korzystać – wyjaśnia Kurt Soerensen, CEO IntraTeam i gość specjalny na konferencji.

 

W czasie wydarzenia „SharePoint w biznesie i IT” prelegenci pokażą, jak dzięki narzędziom digital workspace w praktyce optymalizować koszty przedsiębiorstwa, podejmować lepsze decyzje biznesowe, walczyć z konkurencją czy wreszcie zatrzymywać najlepszych pracowników. Prócz europejskiego eksperta będzie można usłyszeć m.in. Jarosława Sokolnickiego, Business Development Managera z Microsoft. Specjalista prześwietli możliwości SharePoint Online, jednej z usług Office 365. Maciej Pondel z Grupy Unity opowie o procesach workflow, wspierających dziś nie tylko obieg dokumentów, ale i obiegi spraw, w tym m.in. zlecania zadań czy planowanie inwestycji. Specjalista omówi też trendy ze szczególnym uwzględnieniem mobilnego dostępu do zadań i dokumentów z poziomu telefonów i tabletów. W czasie wydarzenia wystąpi także Simon Wright, który wyjaśni, jak dzięki Nintex, użytkownik biznesowy może tworzyć obieg spraw bez konieczności angażowania działu IT.
Ponadto, w bloku case studies pojawią się przedstawiciele firm, którzy w praktyce korzystają z omawianych rozwiązań: Wydawnictwo Nowa Era, Suedzucker Polska oraz Viacon.
Aby wziąć udział w konferencji wystarczy bezpłatna rejestracja na: http://sharepointwbiznesie.pl/. Liczba miejsc ograniczona!

Na wydarzenie zaprasza organizator – Grupa Unity wraz z Partnerami – Microsoft oraz Nintex.

 

AGENDA „SHAREPOINT W BIZNESIE I IT

Blok: narzędzia i dobre praktyki
9:00 – 9.30 Grzegorz Rudno-Rudziński, Grupa Unity
Korzyści z SharePoint dla nowoczesnego biznesu

9.30 – 10.30 GOŚĆ SPECJALNY: Kurt Kragh Sørensen,
Intrateam– Best Practices for Enterprise Search
(wykład w języku angielskim)

10.30 – 11.00 Maciej Pondel, Grupa Unity
Workflow – obieg możliwości

11.00 – 11.30 Jarosław Sokolnicki, Microsoft
Informacja pod kontrolą – Usługa SharePoint Online Office 365

11.30-12.30 Simon Wright, Nintex
Nintex – Workflow for everyone, anywhere, anytime

12.30-13.20 PRZERWA
Blok: case study
13.20 – 14.00 Marek Witkowski, Suedzucker Polska
SharePoint w Suedzucker Polska

14.00 – 14.30 Jacek Szczepiński, Viacon Polska
Wykorzystanie SharePointa w procesach Viacon

14.30 – 15.00 Maciej Pondel, Grupa Unity, Wydawnictwo Nowa Era
Case Study wdrożenia system obiegu umów

Zostaw odpowiedź