fbpx

Transferuj.pl i Elavon nagrodzone tytułem Ekomers 2014

Przedsięwzięcie Krajowego Integratora Płatności SA i firmy Elavon znalazło się w gronie trzech najlepszych rozwiązań płatniczych. Wyróżnione rozwiązanie to Bramka Płatności Kartami zintegrowana z serwisem sprzedającego w ramach stworzonego przez KIP SA systemu Transferuj.pl.

Bramka umożliwia przyjmowanie płatności kartą bezpośrednio w serwisie odbiorcy płatności.

Elavon, spółka należąca do U.S. Bancorp odpowiada za obsługę transakcji dokonywanych kartami płatniczymi na platformie Transferuj.pl.

Panel transakcyjny Transferuj.pl dla płatności kartami Elavon, został przygotowany w technologii Responsive Web Design – dostosowuje się on do dowolnego typu urządzenia.

Jak przebiega proces płatności we wspomnianej bramce?

Podczas zakupu w dowolnym sklepie internetowym należy wybrać opcję płatności kartą. W ramach strony sklepu pojawi się bramka Transferuj.pl, która automatycznie uzupełni część informacji. Wystarczy podać pozostałe dane i potwierdzić operacje. Bramka oferuje możliwość zapamiętania karty i późniejszej płatności jednym kliknięciem. Sama płatność zajmuje kilkanaście sekund.

Jesteśmy bardzo dumni z nagrody. Ekomers 2014 jest potwierdzeniem najwyższej jakości i bezpieczeństwa oferowanych naszym odbiorcom płatności oraz gwarancją satysfakcji dla Klientów. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy

skomentował Paweł Działak, Prezes Zarządu spółki Krajowy Integrator Płatności SA, do której należy Transferuj.pl.

Ideą konkursu Ekomersy jest wyłonienie marek, które przyczyniają się do rozwoju e-handlu w Polsce. Od początku września Internauci mogli głosować na ich zdaniem najlepsze produkty i usługi wspomagające sprzedaż online oraz osoby wspierające rozwój e-handlu. W rezultacie na stronie ekomersy.pl zagłosowało blisko 14 tys. Internautów.

Zostaw odpowiedź