fbpx

Upolujebooka.pl, czyli kto tu na kogo poluje

Upoluj E-booka to serwis, który zasadniczo nie ma prawa istnieć w polskim e-commerce przeładowanym porównywarkami cenowymi. A jednak istnieje, chociaż jak na razie głównym powodem owego istnienia jest brak opłat za przekierowania.

Sama grafika owej porównywarki przypomina raczej e-księgarnie niż klasyczną porównywarkę cen. Za całym zamieszaniem stoi jedna osoba – białostoczanin Marcin Łukiańczyk. I trzeba uczciwie przyznać, że jak na działalność jednoosobową Upolujebooka.pl broni się bardzo dobrze.

 

Rodzi się pytanie, jaki jest cel założenia strony. Naturalnie możemy wierzyć, że chodzi o konkurowanie z największymi porównywarkami cen w Polsce, jednak nikt nie bierze na poważnie tak postawionej sprawy. Rośnięcie w ramach swojej niszy raczej się nie uda.

 

Bliższe prawdzie może być stwierdzenie, że jest to projekt, którego zadaniem jest sprzedanie się dla którejś z największych porównywarek cenowych w Polsce. Wszak spora część z nich np Nokaut.pl dąży do mnożenia porządnego zaplecza swoich głównych stron.

 

Tak, czy inaczej, pochwała za profesjonalizm i odwagę z pewnością się należy.

1 komentarz

  1. Marcin Łukiańczyk 01-03-2013

Zostaw odpowiedź