fbpx
V Kongres Dyrektorów E-commerce

V Kongres Dyrektorów E-commerce w Krakowie

Jak co roku, Mensis.pl patronuje spotkaniu dyrektorów z firm liderujących na rynku e-commerce. Tym razem sporo prelekcji na temat wykorzystania ultranowoczesnych technologii w biznesie.

W tegorocznej agendzie Kongresu Dyrektorów E-commerce obok przedstawicieli znanych na polskim rynku, dużych marek e-commerce takich jak KrakVet, Ikea, Tubądzin, Militaria.pl, Black Red White czy Top Secret swoje prelekcje wygłoszą goście z zagranicy.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 09 – 11 maja w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Program Kongresu Dyrektorów E-commerce to najważniejsze, organizacyjne wyzwanie. Co roku stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej, zapraszając branżowych liderów, aby dzielili się swoim know how. Podczas tegorocznej edycji nie będzie inaczej. O sukcesach w wykorzystaniu ultranowoczesnych technologii opowiedzą przedstawiciele najbardziej znanych marek, działających zarówno na rynku B2C jak i B2B. – mówi Katarzyna Czeremańska, Project Manager Kongresu Dyrektorów E-commerce.

Obok prelegentów z Polski, na kongresowej scenie zobaczymy Marka Yates’a z IDC, który w inspirującej sesji keynote opowie o największych zmianach w postrzeganiu transformacji cyfrowej obecnego świata, zarówno w ujęciu technologicznym, jak i ekonomicznym oraz da praktyczne wskazówki, przydatne w realizacji strategii rozwoju przedsiębiorstw w takich warunkach.

Kolejnym zagranicznym gościem będzie Jonas Olausson z Auto1.com. W swojej prelekcji poruszy on temat wykorzystania machine learning w marketingu online, zarówno w budowie strategii komunikacji w różnych punktach styku, jak i w kontekście badania wyników działań marketingowych.

Emir Qeli ze SwissRe zaprezentuje z kolei sposoby wykorzystania data science w badaniu ścieżek klientów, posłuży się przy tym przykładami z branży ubezpieczeniowej.

Kongres Dyrektorów E-commerce to przestrzeń branżowego networkingu. Wydarzeniu towarzyszyć będą zorganizowane z pasją wieczorne spotkania – welcome party na krakowskim Kazimierzu w klubie Plac Nowy 1 oraz after party z widokiem na Wawel.

Więcej informacji o Kongresie oraz rejestracja na stronie http://www.kongresecommerce.pl/. Organizatorem wydarzenia jest Grupa Unity, Partnerami – Isider, Przelewy24, PayU oraz Sendit.

Kontakt:

Katarzyna Czeremańska, Project Manager Kongresu Dyrektorów E-commerce
Tel: +48 507012220
katarzyna.czeremańska@unity.pl

Anna Romańczuk, Specjalista ds. PR
anna.romanczuk@unity.pl

Zostaw odpowiedź