fbpx

Wirtualna Polska łączy siły z Cuponation

Portal Wirtualna Polska, który kilka tygodni temu został wspólnymi siłami wykupiony od Orange przez fundusz MCI Management i współtwórców portalu o2.pl poinformował o nawiązaniu współpracy z Cuponation.

Jest to o tyle ciekawe, że po fuzji obu portali byliśmy w ostatnich tygodniach świadkami raczej wygaszania i zamykania niektórych serwisów, które w opinii nowych właścicieli nie miały przed sobą zbyt dobrych biznesowych perspektyw, niż otwierania nowych. Na działającej już stronie kodyrabatowe.wp.pl odnajdziemy kody zniżkowe adresowane do kupujących w ponad 600 sklepach internetowych, m.in. takich marek, jak Zalando, Złote Wyprzedaże, ANSWEAR.com, Orange czy RTV Euro AGD.

W serwisie znajdziemy różne rodzaje promocji: ekskluzywne, krótkoterminowe oraz oferty specjalne.

Uruchomienie serwisu z kodami rabatowymi doskonale wpisuje się w naszą strategię umacniania pozycji lidera Grupy Wirtualna Polska wśród portali w segmencie e-commerce

mówi Aneta Zawiślak, Kierownik Działu E-commerce w Wirtualnej Polsce.

Dzięki współpracy z Grupą Wirtualna Polska wchodzimy w nowy etap rozwoju. Teraz możemy dotrzeć do bardzo szerokiego i zróżnicowanego grona internautów, zaoferować im jeszcze atrakcyjniejsze rabaty a także znacząco poszerzyć liczbę kooperujących z nami sklepów internetowych

mówi Katarzyna Kazior, Dyrektor Zarządzający Cuponation w Polsce.

Z badania przeprowadzonego przez Cuponation wynika, że już ponad 70% Polaków świadomie korzysta z promocji podczas zakupów w internecie.

Widzimy jednak, że wielu internautom rabaty wciąż kojarzą się jedynie z zakupami grupowymi. To błędne wyobrażenie, a współpraca z Grupą WP pozwoli nam pokazać użytkownikom sieci, że kody rabatowe umożliwiają realnie zmniejszyć wydatki na codzienne oraz okazjonalne zakupy, takie jak sprzęt RTV/ AGD czy też wycieczki

wyjaśnia Katarzyna Kazior.

Kody rabatowe zostały uporządkowane w serwisie według sklepów i kategorii. Po wybraniu interesującej oferty użytkownik odkrywa poszczególne promocje i zostaje bezpośrednio przekierowany na stronę sklepu, gdzie może dokonać zakupu.

Zniżka naliczana jest po wpisaniu kodu w specjalne pole, które pojawi się przed finalizacją zamówienia. Wszystkie oferty aktualizowane są na bieżąco.

Zostaw odpowiedź