fbpx

Wisetrends – nowy mędrzec social media

Wisetrends może być prawdziwym polskim objawieniem. Co powiecie na stronę, która na bieżąco monitoruje i tworzy statystyki największych polskich fanpage’ów?

A najlepsze przed nami, bo Wisetrends to także algorytm, który tworzy ranking facebookowych stron.

A to wszystko dzięki WiseIndex (WI), który pozwala na bieżąco określić pozycję danego fanpage’a w ogólnym i kategoryzowanym rankingu. Oddajmy na chwilę głos przedstawicielom firmy:

 

Do tej pory podstawowym kryterium, według którego najczęściej klasyfikowane były fanpage’e to liczba fanów. Jednak to nie ona, a jakość i skuteczność prowadzenia dialogu z odbiorcami jest najważniejsza w funkcjonowaniu firmowych profili na Facebook’u. Dlatego przyznając WiseIndex, bierzemy pod uwagę szereg czynników, chociażby takich jak wskaźnik PTA, zaangażowanie czy responsywność. Dopiero ich mix i odpowiednie zestawienie pozwalają w obiektywny sposób określić skuteczność i realny zasięg działań prowadzonych w social media – mówi Piotr Różycki.

 

– Dlatego wyniki naszych rankingów i pozycja nadana poszczególnym profilom przez WiseIndex może okazać się dla wielu osób dużym zaskoczeniem – dodaje.

 

Teraz pora na praktykę. Poniżej jedne z pierwszych wyników stron e-commerce i zakupów grupowych.

Zostaw odpowiedź