fbpx

Wystartuj swój biznes ze “Start E-commerce”!

Ruszyła sprzedaż pierwszego w Polsce kursu VOD poświęconego tematyce e-commerce. Można dowiedzieć się z niego między innymi jak stworzyć sklep, efektywnie zdobywać klientów, zadbać o bezpieczeństwo prawne i finansowe, realizować logistykę.

Kurs został przygotowany specjalnie dla przedsiębiorców i ludzi, którzy myślą o tym żeby zacząć prowadzić swój biznes w internecie.

Właśnie do nich kierowane są materiały przygotowane specjalnie dla “Start E-commerce”. W kursie udział wzięli eksperci i praktycy z takich firm jak: Artefakt, Brand24, Trusted Shops, Quartic czy Cursor.

“Kurs ma dać wiedzę i umiejętności osobom, które są zainteresowane e-commerca albo stawiają w nim pierwsze kroki” – mówi Tomasz Karwatka z OEX Divante, współwórca kursu – “Ponieważ w Polsce trudno zdobyć taką praktyczną wiedzę, postanowiliśmy stworzyć wideo kurs z najlepszymi ekspertami na rynku. Udało nam się zaprosić wybitnych specjalistów z wielu dziedzin związanych z e-commerce” – dodaje Karwatka.

 

“Niezależnie od tego czy prowadzisz sklep internetowy czy sprzedajesz na Allegro taka wiedza Ci się przyda. Dotychczas musiałbyś zapłacić kilka tysięcy złotych za inne kursy i szkolenia. Dzięki “Start E-commerce” otrzymasz wiedzę ekspercką w cenie 199 złotych brutto za ponad 10 godzin nauki” – mówi Artur Kurasiński współtwórca kursu – “Jeśli nie będziesz zadowolony z produktu zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 10 dni od zakupu.”

Całość kursu dostępna jest pod adresem http://start-ecommerce.pl/
Dla uczestników kursu przewidziano też atrakcyjne bonusy wielokrotnie przewyższające cenę szkolenia.

 

Zostaw odpowiedź