fbpx

Wyszukiwarka bankomatów – nareszcie

Mała rzecz a cieszy chciałoby się rzec i przy okazji zapytać, gdzie był do tej pory Google, który nie do końca poradził sobie w roli sprawnego poszukiwacza bankomatów. Na szczęście jest nowa strona, która „daje radę”.

Oto ibankomaty.pl.

 

 

Innowacyjność czająca się w mobile zależy głównie od pomysłu na połączenie online z offline. Stworzenie tzw nakładki cyfrowej na analogową rzeczywistość to clue pojęcia współczesnej nomadyczności.

 

Wygrają ci, którzy wycisną maksimum informacji przeczesując Internet w poszukiwaniu niezbędnych nam informacji, zgromadzą je w bazach danych i będą wysyłać na nasz telefon według zapotrzebowania. iBankomaty.pl to najlepszy przykład tego typu aplikacji – pozornie małej i prostej, ale w jej tle wykonano tytaniczną pracę, która zaowocował giga bazą danych tzw big data, które przydaje się każdego dnia nam wszystkim.

 

Jeśli bolą was już zęby od czytania o big data, to wejdźcie na ibankomaty.pl, wklepcie swój adres zamieszkania i cieszcie się big data dla zwykłych ludzi. A potem zabierzcie się ostro do pracy, bo z pewnością i w waszym e-biznesie można napisać tak (nie)zwykłą aplikację, która sprawi, że wasza marka stanie się niezbędna bardzo wielu ludziom w Polsce, a może i na świecie.

 

3 komentarze

  1. Teo 21-07-2014
  2. Stefan 23-07-2014
    • Andrzej Lemański 23-07-2014

Zostaw odpowiedź