fbpx

YouTube: najpopularniejsze reklamy w grudniu 2013

Grudniowa lista najpopularniejszych reklam na YouTube to po raz kolejny ciekawe debiuty, które warto zobaczyć. Swoimi spotami popisały się zarówno dwie linie lotnicze, jak i producent fasolki w puszkach.

Numer jeden to niesamowita inicjatywa WestJet, amerykańskiej linii lotniczej, która postanowiła nagrodzić swoich klientów wymarzonymi prezentami gwiazdkowymi.

 

Wystarczyło przed odlotem przepytać klientów o ich prezenty. A przy lądowaniu – zobaczcie sami! Z pewnością, przed kolejnymi świętami liczba klientów WestJest będzie biła rekordy!

 

Numer dwa to klip od samego YouTube, z najlepszymi motywami roku 2013 w zupełnie nowym wykonaniu, z największymi gwiazdami. Angaż dostał nawet Ciasteczkowy Potwór! Oto Rewind globalnej popvideokultury w roku 2013.

 

Numer trzy to spot Turkish Airlines, w którym wystąpili dwaj gwiazdorzy od piłki – Kobe Bryant i Leo Messi. Turcy skutecznie przekonują, że z nimi można dotrzeć w dowolny zakątek świata.

 

Z ciekawszych reklam, o których wcześniej nie wspominaliśmy warto zerknąć na:

– numer pięć, czyli świąteczną reklamę Apple – technologia w służbie budowania więzi rodzinnych
http://www.youtube.com/watch?v=nhwhnEe7CjE

 

– numer dziewięć, to prezentacja usługi Amazon Prime Air

 

– numer dziesięć, znakomita popreklama, która jasno tłumaczy, dlaczego fasolka to nie jest pokarm wskazany dla kosmonautów.

Zostaw odpowiedź