fbpx

Zapraszamy na e-seminarium pt. “Perspektywy rozwoju e-biznesu – czynniki stanowiące szanse i bariery prowadzenia działalności”

Punkt Kontaktowy ds. e-handlu dla Usługodawców i Usługobiorców, działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium on-line, pt. “Perspektywy rozwoju e-biznesu – czynniki stanowiące szanse i bariery prowadzenia działalności”.

Seminarium odbędzie się 5 października 2012 r. (piątek) w godzinach 13:00–15:30. Transmisja dostępna będzie na dedykowanej stronie od godziny 13:00.

Celem seminarium jest przekazanie przedsiębiorcom aktualnych informacji oraz praktycznych wskazówek w tematyce handlu elektronicznego. W szczególności omówione zostaną takie zagadnienia jak:

  1. Internetowy handel transgraniczny

  2. Social media w e-commerce

  3. Prawa autorskie w Internecie

Szczegółowe informacje dotyczące programu e-seminarium oraz zaproszonych ekspertów dostępne są na stronie internetowej e-PUNKTU.

Udział w seminarium jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Do wzięcia udziału w wystarczy wejście w dniu transmisji na stronę internetową Punktu Kontaktowego ds. e-handlu.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania odwiedzenia strony internetowej e-PUNKTU, na której znaleźć można wiele przydatnych informacji na temat prawa e-handlu.

Seminarium jest pierwszym z tegorocznego cyklu. Kolejne seminaria odbędą się w drugiej połowie października 2012 r.

Zapraszamy!

Zostaw odpowiedź